פתיחת תפריט ניידים\

מחלקת חינוך

המועצה המקומית גדרה מייחסת משקל רב לטיפוח מערכת החינוך ומקצה משאבים רבים לפיתוחה מתוך הכרה כי תלמידי גדרה ראויים למערכת חינוך איכותית.

בגדרה נכתבה תוכנית אסטרטגית לחינוך שנגזרת מתוכנית האב אשר גובשה ע"י הקהילה בשיתוף משרד החינוך: מנהלים, מורים, מפקחים ומומחי חינוך.
מערכת החינוך שמה לנגד עיניה, ערכים של טיפוח המצוינות ומתן הזדמנות שווה לכל התלמידים, בפעילויות חינוכיות-תרבותיות לכל שכבות הגיל. 

אגף החינוך פועל להובלת מערכת חינוך המעודדת: חדשנות, מצויינות, שילוב תכנים מעמיקים בכלל הפעילויות, קידום תכניות ומסגרות ייחודיות, התפיסה החינוכית ביישוב היא שלכל תלמיד צרכים חברתיים ורגשיים בנוסף לצרכים הלימודיים, לכן הרשות המקומית פועלת בשיתוף פעולה עם הגורמים השונים לתת מענה מיטבי לכל ילד וילדה בכל התחומים. החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי פועלים יחדיו!

ההבנה כי מענה מיטבי בגיל הרך מוביל את ההשקעה בגילאים אלה הן ביישום מלא של תוכניות לאומיות כמו יישום דו"ח טרכטנברג והסייעת השניה בכל גני טט"ח וכן בתוכניות ייחודיות הנותנות מענה לצרכים מיוחדים בגילאים אלה וקיומם של 6 גנים טיפוליים המהווים גשר משמעותי וחיוני לקראת שילוב מיטבי בבתי הספר.

בתי הספר נמצאים בעיצומו של תהליך ייחודיות ובחירה מבוקרת ופיתוח "מרחב חינוכי". בתי הספר עוסקים בפיתוח וטיפוח תוכניות המביעות עשייה של פדגוגיה חדשנית ומיטבית בשילוב טכנולוגיית המידע והתקשוב וכן הקניית מיומנויות המאה ה-21 לתלמידים ולמורים כאחד.

ענת קוך | מנהלת אגף החינוך | 08-8593533 | Anat.Koch@gedera.muni.il

ברכי יעיש | מנהלת מח' גני ילדים | 08-8593562 | Brachi.Yaish@gedera.muni.il      

מרסלה ליפרמן | מנהלת שירות פסיכולוגי | 08-8593566 | Marcela.Lipperman-Atar@gedera.muni.il 

איילה אשטר | מזכירת אגף החינוך | 08-8593561 |  Ayala_a @gedera.muni.il

אביטל מלמד | מזכירת מח' גני ילדים | 08-8593558 | Avital.Melamed@gedera.muni.il

שלה עקיבא | מנהלת מח' הסעות | 08-8593563 | Shela.Akiva@gedera.muni.il

עליזה שמח | קצינת ביקור סדיר | 08-8593527 | Aliza.Samech@gedera.muni.il

גלית לוי | קצינת ביקור סדיר | 08-8593528 | Galit.Levy@gedera.muni.il

מרגלית אברהמי | מזכירת שירות פסיכולוגי | 08-8593565 | Margalit.Avrahmi@gedera.muni.il

פעילות מחלקתית שוטפת

מחלקת החינוך עוסקת במגוון תכנים ונושאים יומיומיים
קראו עוד

מוסדות חינוך

פירוט מוסדות החינוך השונים (גנים ובתי ספר), פרטי יצירת קשר ועוד... 
קראו עוד

שירותי מחלקת חינוך

מגוון רחב של שירותי מחלקת החינוך מוגש לעיונכם 
קראו עוד

חינוך מיוחד

טיפול מול מתי"א המתכלל את כל סוגיית ילדי השילוב והחינוך המיוחד על מכלול משאביו 
קראו עוד

כספים

הכנת תקציב החינוך להתנהלות שוטפת של כל מוסדות החינוך...
קראו עוד

בקשה למילגה

באתר ״לימודים בישראל״ תוכלו למצוא את כל המלגות ללימודים בישראל (מעל 1000 מלגות)
קראו עוד

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים

למידע ותשלום ביטוח תאונות אישיות לתלמידים
קראו עוד

מלגות לסטודנטים תושבי גדרה

המועצה המקומית גדרה מודיעה על כוונתה להעניק מלגות לימודים לסטודנטים תושבי גדרה לשנה"ל תשע"ז
קראו עוד