להגשת המלצות

המועצה המקומית גדרה יוצאת בקול קורא:

להגשת המלצות לאות יקיר/ת גדרה

יואל גמליאל, ראש המועצה המקומית גדרה: " נתינה היא משהו שבא מבפנים, משהו שמאפיין אנשים רמי מעלה שרואים את טובת האחר ופועלים למענו בשלמות ומתוך צורך כן ואמיתי. זוהי זכות גדולה להוקיר את פעילותם המבורכת שנעשית מתוך שליחות ואמונה למען הכלל "
 
המועצה מקומית גדרה יוצאת בקול קורא להגשת המלצות לאות יקיר/ת גדרה. אם הנכם מכירים תושב או תושבת אשר תורמים מזמנם למען הקהילה ולמען גדרה, ועומדים בקריטריונים שיפורטו מטה, מוזמנים להגיש מועמדות באתר המועצה המקומית גדרה או במזכירות מחלקת החינוך עד יום חמישי, 8.10.20, בשעה 12:00. את כלל המועמדים תבדוק וועדה שמונתה מטעם המועצה. בבחירת המועמדים הזכאים לקבלת תואר יקיר גדרה, הועדה תתחשב בתחומי עשייה שונים ותשאף לתת ייצוג הולם לשני המינים. במניין השיקולים המרקם המיוחד של אוכלוסיית המושבה וגיוון תחומי העשייה של המועמדים ללא הבדל גזע, דת, לאום, ארץ מוצא, מין, נטייה מינית, השקפה וכיו"ב. 

הקריטריונים לבחירה הם:       תושב/ת גדרה שלא קיבל בעבר תעודת יקיר גדרה, בגילאי 50+,       אנשים שפעלו ופועלים למען היישוב 10 שנים לפחות בפעילות שאינה נמנית במסגרת עבודה בשכר של המועמד. דמויות מופת שתרמו תרומה ייחודית סגולית לאורך זמן ואשר הטביעו את חותמם במושבה בתחומים הבאים: חינוך, תרבות, פעילות ציבורית, קירוב לבבות וסובלנות, התנדבות, צדקה וחסד, דת ומורשת ישראל ומפעל חיים. לאחר בחירת 10 יקירי גדרה לשנת 2020,       יתקיים טקס חלוקת תעודות בנר שני של חנוכה, מוצאי שבת בתאריך 12.12.2020, יום הולדתה ה-136 של גדרה.

יואל גמליאל, ראש המועצה המקומית גדרה: " נתינה היא משהו שבא מבפנים, משהו שמאפיין אנשים רמי מעלה שרואים את טובת האחר ופועלים למענו בשלמות ומתוך צורך כן ואמיתי. זוהי זכות גדולה להוקיר את פעילותם המבורכת שנעשית מתוך שליחות ואמונה למען הכלל. אם אתם מכירים אנשים כאלה, אני מזמין אתכם להגיש מועמדות עבורם לקבלת אות יקיר/ת גדרה, שתהיה לנו הזכות להגיד להם תודה".