מועצה מקומית גדרה

מפקד פיקוד העורף בגדרה

29/12/2020
מפקד פיקוד העורף בגדרה

מפקד פיקוד העורף ביקר בגדרה


האלוף אורי גורדין וצוותו נפגשו עם ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל וצוות המועצה ושמעו סקירה על התמודדות של גדרה בבלימת התפשטות נגיף הקורונה והיערכות המושבה למצב חירום 

יואל גמליאל, ראש המועצה המקומית גדרה: "אני קורא לתושבים להמשיך ולהקפיד על ההנחיות, רק ביחד נוכל לקטוע את שרשרת ההדבקה"

מפקד פיקוד העורף, האלוף אורי גורדין, קיים ביחד עם צוותו ביקור בגדרה. האלוף גורודין וצוותו שמעו סקירה על הנעשה במושבה הן בהתמודדות עם בלימת התפשטות נגיף הקורונה והן בנוגע להיערכות המועצה לשעת חירום. האלוף גורודין ציין כי הרשות המקומית היא אבן היסוד הנותנת מענה ישיר לתושב ולפיכך  - שיתוף הפעולה המתקיים בין הפיקוד לרשויות המקומיות הינו בסיס עבודה של התנהלות מקצועית ומדויקת. 

מפקד פיקוד העורף הביע את התרשמותו מהמלאכה שמובילה המועצה המקומית בתחומים בהם עסקה הסקירה תוך שהוא מציין את המידע לציבור בשילוב האכיפה והחקירות האפידימילוגיות המתבצעות באופן שוטף ביישוב.

יואל גמליאל, ראש המועצה המקומית גדרה: "תודה לפיקוד העורף על שיתוף הפעולה ההדוק, על המענה והסיוע בכל עת ובכל יוזמה של המועצה המקומית. אני מודה באופן אישי לאלוף אורי גורדין על שהקדיש מזמנו וביחד עם צוותו הגיע אלינו לעמוד מקרוב על המאמצים. אני קורא לתושבים להמשיך ולהקפיד על ההנחיות, רק ביחד נוכל לקטוע את שרשרת ההדבקה".