רישום לחטיבות הביניים לשנת תשפ"א

דבר ראש המועצה

הורים ותלמידים יקרים, 

אני מברך אתכם לקראת כניסתכם לחטיבות הביניים ומאחל לכם הצלחה רבה.

בתי הספר העל יסודיים במושבה נמנים על מוסדות החינוך המובילים בישראל בזכות תכניות ייחודיות אשר שולבו במערך החינוכי, ובשנת תשפ"א נפתח את התיכון החדש לביו-רפואה וחינוך גופני. 

השנה, נחצה אחוז הזכאים לבגרות ועבר את רף ה- 95%. 

בגדרה מחנכים לערכים ומצוינות בכל תחומי החיים. 

תיכון דרכא בגין הינו תיכון מדגים ארצי בתחום טכנולוגיית ההיי-טק. תיכון דרכא רמון הינו מוביל ארצי בתחום המנהיגות ובשילוב תכניות ייחודיות לסובלנות ושוויון מגדרי. בתיכון נתיבי נועם ייפתחו השנה כתות מצוינות בחטיבת הביניים והתיכון מקבל הכרה מגורמי חינוך רבים על השקעה מקסימאלית בתלמידים.

לתיכונים מצוינים אלו, יצטרף התיכון החדש כאמור, וההשקעה הרבה שאנו משקיעים במערכת החינוך תבוא לידי ביטוי גם בו.

הרצף החינוכי בגדרה מתחיל מהגיל הרך ונמשך עד לסיום הלימודים בתיכון, תוך הידוק הקשר בין מערך החינוך הפורמאלי למערך החינוך הבלתי פורמאלי.

אנו מאמינים בחינוך המאפשר לכל תלמידה ותלמיד להגיע לכדי מיצוי אישי לצד עידוד התרומה והמעורבות בקהילה והצמחת אזרחים שיעצבו את פניה של החברה הישראלית בשנים הבאות.

כל זאת מתאפשר הודות לשיתוף פעולה הדוק בין המועצה ומינהל החינוך למשרד החינוך, מנהלות ומנהלי בתי הספר, צוותי החינוך וההוראה, הצוותים הטכניים, מנהלות הגנים והסייעות, מרכז אופק, תנועות הנוער, ההורים והתלמידים. 

המועצה בראשותי פעלה רבות למינוף החינוך בגדרה והובילה את המושבה להוות דוגמה ומופת לחינוך איכותי ומצליח.

מועצת גדרה תמשיך לראות בחינוך כמפתח להצלחה עבור עתיד ילדנו.

בברכה

יואל גמליאל | ראש המועצה


דבר מנהלת אגף החינוך

הורים ותלמידים יקרים,
נרגשת אני לברך אתכם לקראת תחילתו של תהליך בחירתכם את חטיבת הביניים בה תבחרו ללמוד בשנת הלימודים הבאה.

גדרה מאמינה בחינוך ורואה בחינוך יעד מרכזי המעצים את הקהילה ואת החברה כולה. מערכת החינוך בגדרה פתוחה לשינויים, לחדשנות, מעודדת יזמות ומצויינות ורואה חשיבות רבה במתן מענה לקצוות ולגווני האוכלוסייה.

בשנת הלימודים הקרבה ובאה, יפתח התיכון החדש, תיכון לביו רפואה ולחינוך גופני, אשר בו נשקיע את המיטב ונוביל אותו למצוינות המאפיינת את בתי הספר שלנו.

אנו משקיעים בחינוך והתוצאות ניכרות ונושאות פרי. הישגי הזכאות לבגרות מרשימים ביותר יתרה מכך הישגי הבגרות האיכותית נמצאים בעלייה משמעותית ומוכיחים עשייה מעמיקה של צוותים חינוכיים מחוייבים לקידום החינוך ובראשם מנהלי בתי הספר המובילים לעשייה של מצויינות.

על פי ה"תמונה החינוכית" אשר משרד החינוך פירסם, מערכת החינוך העל יסודית בגדרה, מאופיינת במצוינות רב-תחומית, בהישגי בגרויות גבוהים ביותר, בשיפור משמעותי במדדי האקלים, בהכלה ובמתן מענה לשונות על כל גווניה, ע"י חשיבה ופיתוח מגמות ייחודיות השואפות לתת מענה לאיפיונים שונים ולכישורים מגוונים.

שילוב התכנית "מרחבי חינוך- בחירה מבוקרת"  של משרד החינוך, כחלק מיישום תכנית האב לחינוך בהנהגתו של ראש המועצה מר יואל גמליאל, יישום זה הוביל לשינוי תפיסתי- ארגוני ופדגוגי שבסיסו פיתוח ייחודיות בית ספרית. בתי הספר הקיימים יצרו ובחרו את הייחודיות שלהם, לבית הספר החדש נקבעה הייחודיות הבית ספרית והם יבססו את העשייה הבית ספרית לפיתוח הייחודיות.

לכם, תלמידים ותלמידות יקרים, יש את הזכות לבחור את חטיבת הביניים בה תלמדו ואשר לדעתכם מתאימה לתפיסת עולמכם ולמימוש שאיפותיכם.
אני מברכת את קהילת גדרה על עשייה חינוכית מקדמת ומצמיחה!

הנני מאחלת לכם בהצלחה רבה במעבר מהיסודי לחטיבה!

בברכה,
ענת קוך | מנהלת אגף החינוך

לרישום אנא לחצו כאן

קראו עוד

הנחיות כלליות לרישום

קראו עוד

תיכון לביו רפואה וחינוך גופני

קראו עוד

תיכון דרכא נתיבי נועם

קראו עוד

תיכון דרכא רמון

קראו עוד

תיכון דרכא בגין

קראו עוד