פתיחת תפריט ניידים\

פרטי יצירת קשר

אהוד הגפה | מפקח בניה | Ehud.Egafa@gedera.muni.il | 08-8595-401  

אמיר פישמן | רכז נגישות | Amir.Fishman@gedera.muni.il08-8593-510 

אסנת אלרון | אדריכלית ועדה |  08-8595-419 |  osnat.elron@gedera.muni.il

ארז חן | מהנדס המועצה | Erez.Chen@gedera.muni.il | 08-8595-421

גרנט ברוק | מנהל מחלקת תשתיות וסגן מהנדס המועצה |  | 08-8595-410 Grant.Brook@gedera.muni.il

יהוידע פרחי | מנהל מחלקת רישוי עסקים | Yehoiada.Farhi@gedera.muni.il | 08-8595-414 

יונה רצון | מנהלת לשכת מהנדס המועצה | Yona.Razon@gedera.muni.il | 08-8595-420 

יפעת כוכבי ברמי | טאבו והיטלים | Ifat.Brami@gedera.muni.il | 08-8595-423 

לי אלוש | מידענית |  | 08-8595-424  Lee.Alush@gedera.muni.il

מיכל גדסי | מזכירת רישוי עסקים |  | 08-8595-402   | Michal.Gadasi@gedera.muni.il

פנחס ברויט |  עוזר מהנדס המועצה |  Pinhas.Bruit@gedera.muni.il | 08-8595-432 

מרב לרר | נכסים | Merav.Lerer@gedera.muni.il |08-8595-422

נורית גוילי  | בודקת תכניות |  Nurit.Gvili@gedera.muni.il    |  08-8595-425

נעמי קעטבי | חשבת אגף, יועצת מעמד האישה והטרדה מינית | Neomi.Kaatabi@gedera.muni.il | 08-8595-403

עמית רייך  | בודק בקשות להיתרים |   Amit.Reich@gedera.muni.il    |  08-8595-406

 

מענה טלפוני בימים:

 א'-ה' בשעות 9:00-15:00

קבלת קהל: 

יום א' 16:00-18:30 (בתיאום מראש)
יום ג', ה' 8:30-11:00
יום ה', 8:30-11:00
 

פגישות עם מהנדס המועצה יעשו בתיאום מראש בטלפון 08-8595420