צוות המורים "זמן תנועה"

צוות מורים- ביה"ס למחול זמן תנועה"

שם

תפקיד

אלן וונטורה

מורה לבלט קלאסי

בוגרת מגמת מחול, בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה מהאקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים, מתמחה בהוראת הבלט הקלאסי.

הילה חי

מורה למחול מודרני ובלט

בוגרת בית הספר "בת דור" בתל אביב, בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה מהאקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים, רקדנית בלהקת תיאטרון מחול ירושלים.

ליגל מלמד

מורה לרפרטואר מחול מודרני ללהקות ולנשים ומורה לבלט לכתות ד'

רקדה  כסולנית בלהקת "פרסקו" של יורם כרמי, קבלה מעמד של "רקדן מצטיין" במהלך השירות הצבאי ,בוגרת בהצטיינות של מגמת המחול בכפר סבא. מורה מנוסה ומקצועית למודרני ולבלט.

נופר אריה

מורה לג'אז של הלהקות

מורה לג'אז לפילאטיס ולמתיחות, בוגרת וינגייט. מנהלת מסלול להקות ייצוגי בסטודיו "אולה" ומפיקת מופעים קורסים והשתלמויות מקצועיים.

נירית סתת

מורה לג'אז לכיתות ב'-ו' + חטיבה

רקדה כסולנית בלהקת המחול של נדין בומר שמייצגת את ישראל בפסטיבלים ברחבי העולם. הופיעה בתיאטרון הקאמרי בהצגה המוערכת "קברט". מידי שנה משתלמת בבתי"ס גבוהים במחול בארה"ב בשיטות מודרני, אימפרוביזציה וקומפוזיציה ומשתלמת בארץ בסדנאות בתחום המשחק והיצירה.  מורה מנוסה ומקצועית למחול מודרני וג'אז באקדמיה למחול של נדין בומר ובבתי ספר נוספים למחול, מלמדת מזה 10 שנים.

מירב שרר

 

מורה לסטפס והיפ- הופ

בעלת הסמכה וניסיון רב בהוראת היפ הופ וסטפס, רקדנית וכוריאוגרפית, בעלת הסמכה בטכניקת ה- A.I.D.T .

דנה קורץ

מורה לג'אז

בעל תואר ראשון, תעודת הוראה מסמינר הקיבוצים.

סימה אפרים

מורה למחול לגיל הרך

B.A במדעי ההתנהגות, תעודת הכשרה לגיל הרך של וינגייט, קורס מדריכים לטיניים וסלוניים בבית הספר "הבנרה". בעלת ניסיון רב בגיל הרך ובהדרכת סלסה.

עינב ברוך

מורה לזומבה לילדים ונוער

מורה מוסמכת לזומבה, סוחפת ואנרגטית, מלמדת ילדים, נוער ונשים.

לירון אזולאי

מורה לריקודי בטן

מורה למחול מזרחי ורקדנית, בוגרת מכון וינגייט עם ניסיון רב בהוראת המחול והופעות. שיטת הלימוד של לירון הינה ייחודית, הנוגעת  במגוון רחב של סגנונות הריקוד. למחול המזרחי סגולות רבות, מסייע לנשים ולילדות להתחבר לעצמן, לחזק את הביטחון העצמי ולשפר את יכולתן הפיזית.

דגנית סהר

 

מורה למחול לגיל הרך ומנהלת ביה"ס למחול "זמן תנועה"

בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה מהאקדמיה למחול בירושלים, מורה מוסמכת לגיל הרך מטעם ווינגייט, בעלת ניסיון רב בתנועה ומחול לילדים.