ביה"ס למחול "זמן תנועה"

חוג

פעילות

גיל

ימי פעילות

שעות פעילות

מיקום

מחיר

שם המדריך

אקרודאנס - כיתות ג'-ד'

מחול

כיתה ג', כיתה ד'

ד'

15:45-16:30

סטודיו חדש במתנ"ס

170

שני יונקמן

אקרודאנס - אקרובטיקה לרקדנים כיתות א-ב'

מחול

כיתה א', כיתה ב'

ד'

16:30-17:15

סטודיו חדש במתנ"ס

170

שני יונקמן

אקרודאנס - להקות

מחול

כיתה ז' ומעלה

ד'

17:15-18:15

סטודיו חדש במתנ"ס

140

שני יונקמן

אקרודאנס - כשיעור שני

מחול

כיתה ז' ומעלה

ד'

 

סטודיו חדש במתנ"ס

150

שני יונקמן

אקרודאנס - כשיעור שלישי

מחול

כיתה ז' ומעלה

ד'

 

סטודיו חדש במתנ"ס

140

שני יונקמן

אקרודאנס

מחול

כיתה ד', כיתה ה', כיתה ו'

ד'

18:15-19:00

סטודיו חדש

170

שני יונקמן

מחול לגיל הרך משנה קודמת

מחול

4, 5

א'

16:45-17:30

סטודיו קטן

145

סימה אפרים

מחול לגיל הרך

מחול

3, 4

א'

17:30-18:10

סטודיו קטן

145

סימה אפרים

היפ הופ

מחול

תיכון

ב'

17:45-18:45

סטודיו אסתי

165

מירב שרר

מחול לגיל הרך

מחול

4, 5

א'

18:10-18:55

סטודיו קטן

145

סימה אפרים

טרום בלט לגיל 4-5

מחול

טרום חובה, 4, 5

א'

17:30-18:15

מועדון BCLUB

145

דגנית סהר

טרום בלט גיל 3-4

מחול

3, 4

ג'

17:30-18:15

סטודיו חדש

145

דגנית סהר

טרום בלט חובה 5-6

מחול

גן חובה, 5, 6

א'

16:45-17:30

מועדון BCLUB

145

דגנית סהר

טרום בלט 5-6 מתקדמות

מחול

5, 6

ג'

16:45-17:30

מרכז "אופק"

145

דגנית סהר

בלט קלאסי

מחול

כיתה א'

א'

18:15-19:05

מועדון BCLUB

145

דגנית סהר

בלט קלאסי

מחול

כיתה א'

ג'

18:15-19:05

מרכז "אופק"

145

דגנית סהר

בלט קלאסי

מחול

כיתה ג', כיתה ד'

ד'

18:00-19:00

מרכז "אופק"

150

לולה אירגו

בלט קלאסי+ ג'אז פעמיים בשבוע

מחול

כיתה ב'

ב', ד'

יום ב' 17:00-18:00, יום ד' 17:00-18:00

מרכז "אופק"

260

לולה אירגו ועדי דניאל

היפ הופ

מחול

נבחרת

ב'

19:00-20:30

מרכז "אופק"

240

מירב שרר

היפ הופ תיכון

מחול

תיכון

ב'

18:45-19:45

סטודיו גדול

165

מירב שרר

היפ הופ טכניקה לכיתות ד'-ו'

מחול

כיתה ד', כיתה ה', כיתה ו'

א'

16:45-17:45

סטודיו סוזנה

165

מורן קורן

היפ הופ טכניקה לחטיבה

מחול

כיתה ז' ומעלה

א'

17:45-18:45

סטודיו סוזנה

165

מורן קורן

היפ הופ טכניקה לנבחרת

מחול

נבחרת

א'

18:45-19:45

סטודיו סוזנה

165

מורן קורן

ארובידאנס לנערות

מחול

כיתה ז' ומעלה

ב'

20:15-21:00

סטודיו חדש

120

רחלי אידלביץ

ארובידאנס לנשים

מחול

נשים

ב'

21:00-21:45

סטודיו חדש

120

רחלי אידלביץ

בלט קלאסי+ ג'אז פעמיים בשבוע

מחול

כיתה ג'

ב', ד'

יום ב' 17:00-18:00, יום ד' 18:00-19:00

מרכז "אופק"

260

לולה אירגו ועדי דניאל

מסלול הכנה ללהקות (בלט+ג'אז+אקרו)

מחול

כיתה ד', כיתה ה', כיתה ו'

ב', ד', א'

יום ב' 18:45-20:00, יום ד' 16:00-17:00, יום ו' 14:30-15:30

מרכז "אופק"

390

לולה אירגו ועדי דניאל,הילה חי

ג'אז

מחול

כיתה א'

ד'

17:30-18:15

מועדון BCLUB

145

דנה קורץ

ג'אז

מחול

כיתה ג', כיתה ד'

ד'

18:15-19:05

מועדון BCLUB

145

דנה קורץ

ג'אז א' ב' כשיעור שני

מחול

כיתה א', כיתה ב'

ד'

17:30-18:15

מועדון BCLUB

120

דנה קורץ

ג'אז א' ב' כשיעור בודד

מחול

כיתה א', כיתה ב'

ד'

17:30-18:15

מועדון BCLUB

145

דנה קורץ

ג'אז ב' ג'

מחול

כיתה ב', כיתה ג'

ב'

 

מרכז "אופק"

145

 

ג'אז להקה צעירה כשיעור בודד

מחול

נבחרת צעירה

יפורט בהמשך

 

מרכז "אופק"

150

 

ג'אז עתודה כשיעור בודד

מחול

תיכון

ד'

17:45-18:45

מרכז "אופק"

160

נירית סתת

היפ הופ - להקת קרייזי דיי

מחול

להקה ייצוגית

ב'

20:30-22:00

סטודיו חדש

240

מירב שרר

להקת אנסמבל 1

מחול

כיתה ז', כיתה ח', כיתה ט'

א', ג', ד', ו'

 

מרכז "אופק"

 

אלן ונטורה, הילה חי, ליגל מלמד, נופר אריה, סדנת אומן

להקת אנסמבל 2

מחול

כיתה ו', כיתה ז', כיתה ח', כיתה ט'

א', ג', ה'

 

מרכז "אופק"

   

היפ הופ מתחילים (ב' ג' חדשים)

מחול

כיתה ב', כיתה ג'

ב'

17:00-17:45

סטודיו גדול

140

מירב שרר

היפ הופ ה' ו'

מחול

כיתה ה', כיתה ו'

ה'

18:00-19:00

סטודיו אסתי

165

מירב שרר

היפ הופ צעירים ג' ד'

מחול

כיתה ג', כיתה ד'

ה'

17:00-18:00

סטודיו אסתי

165

מירב שרר

היפ הופ ו' ז'

מחול

כיתה ו', כיתה ז'

ב'

17:45-18:45

סטודיו גדול

165

מירב שרר

היפ הופ ז'

מחול

כיתה ז'

ב'

16:00-17:00

סטודיו אסתי

165

מירב שרר

מסלול להקות

מחול

כיתה ה'

א', ה', ד'

יום א' 16:00-17:00, יום א' 17:15-18:00, יום ה' 16:00-17:15, יום ד' 19:00-20:00

סטודיו גדול, סטודיו בבריכה

440

הילה חי עומר, אלן ונטורה, נירית סתת

היפ- הופ קרייזי D כשיעור שני

מחול

תיכון

ה'

20:00-21:30

קשישים גדול

120

מירב שרר

היפ הופ ח' ט'

מחול

כיתה ח', כיתה ט'

ב'

16:00-17:00

סטודיו גדול

165

מירב שרר

נטראז'-בוגרת 8.5 ש'

מחול

להקה ייצוגית

א', ג', ד', ה'

מפורט בדף להקות

מרכז "אופק"

650

אלן ונטורה, הילה חי עומר, נופר אריה, ליגל מלמד, סדנת אומן

להקה צעירה

מחול

להקה ייצוגית

א', ד', ה'

מפורט בדף להקות

מרכז "אופק"

 

אלן ונטורה, הילה חי עומר, נירית סתת

עתודה

מחול

להקה ייצוגית

ג', ד', ה'

מפורט בדף להקות

מרכז "אופק"

 

אלן ונטורה, הילה חי עומר, נירית סתת

פויינט- להקת אנסמבל

מחול

חטיבה, להקה ייצוגית

מערכת קיימת במזכירות המתנס

בתיאום עם אלן

סטודיו גדול

80

אלן ונטורה

פויינט- להקה בוגרת פעמיים בשבוע

מחול

להקה ייצוגית

מערכת קיימת במזכירות המתנס

בתיאום מול אלן

מרכז "אופק"

80

אלן ונטורה